Aparatūras uzstādīšana

Aparatūras uzstādīšana un nomaiņa 

Ieteicams iegādāties aparatūru pie tāda pārdevēja vai ražotāja pārstāvja, kas nodrošina tās uzstādīšanu un apkopi. Rekomendējams uzstādīt aparatūru ar Eiropas kvalitātes sertifikāta zīmi "CE".

Akciju sabiedrība "Gaso", turpmāk - GASO, par atsevišķu samaksu veic plīts nomaiņu, bet citas aparatūras nomaiņu un uzstādīšanu veic citi licencēti uzņēmumi ar sertificētiem speciālistiem.

Ja mainās apkures iekārtu jauda, ir jāiesniedz pieteikums jaudas palielināšanai, jāsaņem tehniskie noteikumi un licencētam uzņēmumam jāizstrādā projekts.

Ja apkures iekārtas jauda nemainās, aparatūras nomaiņu var veikt pēc skices, ko izstrādā licencēts speciālists. Pasūtītājam tā jāsaskaņo ar GASO.

Pie dūmvada pievienotas aparatūras nomaiņai ir nepieciešama dūmvadu tīrītāja pārbaude un to apliecinošs apkures ierīces, iekārtas, dūmvadu un dabīgās ventilācijas kanālu tehniskā stāvokļa pārbaudes akts (Ministru kabineta 2016.gada 19.aprīļa noteikumu Nr.238 „Ugunsdrošības noteikumi" 8.pielikums).

 

Aparatūras ieregulēšana

Pirmreizējo aparatūras ieregulēšanu veic, lai pielāgotu apkures iekārtas darbību konkrētās ēkas vai dzīvokļa siltumapgādes prasībām un patēriņam. 

GASO aparatūras (apkures katli, plītis, ūdenssildītāji) ieregulēšanu neveic. Dabasgāzes aparatūras ieregulēšanu var veikt tikai licencēti uzņēmumi ar sertificētiem speciālistiem.

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzini vairāk