Apkure

Kādēļ apkurē izvēlēties dabasgāzi?

 

ĒRTI

Dabasgāzes piegāde un patēriņš notiek automātiski – vienīgās rūpes ir apkures režīma iestatīšana, atkarībā no diennakts stundas, āra gaisa temperatūras un vēlamā komforta līmeņa.

Dabasgāzes apkures sistēma ir kompakta un nav vajadzīga telpa kurināmā uzglabāšanai.

Dabasgāzi var izmantot arī ūdens sildīšanai, ēdienu gatavošanā, kamīna kurināšanai un citām vajadzībām.
 

 

KVALITATĪVI

Godīgums – divreiz gadā tiek koriģēti tarifi atbilstoši reālajai dabasgāzes siltumspējai, tādējādi klients nepaliek zaudētājos, salīdzinot, piemēram, ar malkas kvalitātes riskiem.

Norēķini par izlietoto dabasgāzi notiek izlīdzināti, nodrošinot vienādu ikmēneša maksu visu gadu.

Klientu ērtībai ir pieejams elektronisko pakalpojumu portāls, klientu apkalpošanas centri un kontaktu centrs, bet drošībai avārijas dienests.
 

 

DRAUDZĪGI VIDEI

Dabasgāze ir ļoti kvalitatīvs kurināmais un komplektā ar modernām apkures ierīcēm tiek nodrošināta augsta efektivitāte un saudzīgs resursa patēriņš.

Lai arī dabasgāze nav atjaunojamais energoresurss, tomēr tā starp kurināmajiem rada viszemākos CO2, pelnu, sodrēju, smakas avotu un citu elementu izmešus.
 Salīdzini dažādus apkures variantus!Ieteikumi

Ar dabasgāzi kā siltuma avotu var nodrošināt telpu apkuri un silto ūdeni privātmājās, dzīvokļos, birojos un jebkurās citās telpās.

Apkures sistēmai ir iespējams ieprogrammēt gan siltumapgādes režīmu atkarībā no diennakts stundas, gan atkarībā no nedēļas dienas un apkurināmās telpas. Apkures vadības pulti var uzstādīt virtuvē, viesistabā vai jebkurā citā ērtā vietā. Papildus ir iespējams izmantot attālināto vadību ar mobilā telefona vai interneta starpniecību.

Efektīvākie ir kondensācijas tipa apkures katli, kuri papildus izmanto dūmgāzu izdalīto siltumu, kas citādi būtu zudis atmosfērā. Lielisks papildinājums dabasgāzes apkures sistēmai ir saules kolektors, kas iegūst siltumenerģiju no saules. 

Visefektīvākā apkures sistēma ir kondensācijas tipa apkures katls komplektā ar saules kolektoru un grīdas apsildi. Šāda apkures sistēma ļaus ievērojami ietaupīt patēriņu un samazinās maksu par dabasgāzi.

Atkarībā no apkures katla tipa un klienta prasībām, apkures katlu ir iespējams uzstādīt virtuvē, piemēram, iebūvējot to mēbelēs, vai citās tam paredzētās telpās.

Izvēloties apkures katlu tiek ņemta vērā apkurināmā platība, telpu izmantošanas veids un nepieciešamais karstā ūdens sagatavošanas daudzums, telpu piemērotība attiecīgam apkures katlam un klienta rocība.

v8