Ziņas

Ar jaunajiem tarifiem cels tīkla efektivitāti 12Okt, 2018Jaunie tarifi savā ziņā būs kā dabasgāzes sadales tīkla audits, kas ļaus sakārtot un uzlabot gāzapgādes sistēmu kopumā, sarunā ar Guntaru Gūti uzsver a/s GASO valdes priekšsēdētāja Ilze Pētersone-Godmane

Apstiprina jaunos dabasgāzes sadales tarifus 25Sep, 2018Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija apstiprinājusi AS “Gaso” iesniegto dabasgāzes sadales sistēmas pakalpojuma tarifa projektu, kas paredz ieviest fiksētu maksu par pieslēgumu atbilstoši pieslēguma atļautajai slodzei neatkarīgi no dabasgāzes patēriņa apjoma. Vienlaikus dabasgāzes sadales cena lielai daļai lietotāju tiks samazināta par 11% līdz 52%.

Klientu apkalpošanas centri pirmdien, 24. septembrī nestrādās 21Sep, 2018Pirmdiena 24.09. ir svētku diena - Viņa Svētības pāvesta Franciska pastorālās vizītes Latvijā diena. GASO Klientu apkalpošanas centri pirmdien, 24. septembrī nestrādās.

Saspiestās dabasgāzes nozares attīstība Eiropā un Latvijā 18Jūl, 2018Eiropas Savienības (ES) ambiciozie mērķi enerģētikas dekarbonizācijas – un tātad klimata pārmaiņu ierobežošanas – jomā gan vidējā, gan ilgā termiņā nav sasniedzami tikai uz kurināmā diversifikācijas un ēku energoefektivitātes paaugstināšanas rēķina. Ir nepieciešams pievērst pastiprinātu uzmanību arī transporta nozarei, kas vēl arvien demonstrē stabilu emisiju (pirmām kārtām oglekļa dioksīda (CO2), slāpekļa oksīda (NOx), kā arī cieto daļiņu) pieauguma dinamiku.

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzini vairāk