Lietotāju maiņa objektā

Svarīga informācija par lietotāju maiņu gazificētajā objektā

GASO informē, lai izvairītos no liekiem pārpratumiem un neparedzētiem izdevumiem, mainoties īpašuma/lietošanas tiesībām, lūgums ievērot sekojošo:

  1. nekustamā īpašuma (gazificētā objekta) bijušajam īpašniekam/lietotājam un jaunajam īpašniekam/lietotājam jāfiksēt gāzes skaitītāja faktisko rādījumu;
  2. nekustamā īpašuma nodošanas – pieņemšanas brīdī abām pusēm jāaizpilda un jāparaksta Komercuzskaites rādījuma fiksācijas akts.
  3. Bijušais īpašnieks/lietotājs rādījuma fiksācijas aktu iesniedz savam Tirgotājam gāzes tirdzniecības līguma izbeigšanai un norēķina  saņemšanai par pakalpojumiem;
  4. Jaunajam īpašniekam/lietotājam ar rādījuma fiksācijas aktu ir jānoslēdz gāzes tirdzniecības līgums ar savu izvēlēto Tirgotāju.

Aktīvo Tirgotāju sarakstu pieejams šeit.

GASO iesaka, ja nav zināms vai gazificētā objekta jaunais īpašnieks/lietotājs turpinās izmantot dabasgāzi un slēgs gāzes tirdzniecības līgumu, bijušajam īpašniekam/lietotājam pieteikt dabasgāzes padeves atslēgšanu pirms beigušās īpašuma/lietošanas tiesības.  Atslēgšana tiek veikta bez maksas.

Dabasgāzes pieslēgšanas izdevumi būs jāapmaksā jaunajam īpašniekam/lietotājam.

 

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzini vairāk