Misija, vīzija un prioritātes

MISIJA
Nodrošināt stabilu un drošu dabasgāzes piegādi lietotājiem Latvijā.

VĪZIJA
Turpināt attīstīt un modernizēt dabasgāzes sadales sistēmu, elastīgi reaģējot uz izmaiņām tirgū un piedāvājot klientiem ērtus pakalpojumus.

VĒRTĪBAS
Veidojam drošu darba vidi, profesionāli pārvaldām mums uzticēto un komandas darbā sniedzam saviem klientiem nepieciešamo atbalstu.

ILGTSPĒJA
Esam sociāli atbildīgs uzņēmums, kas rūpējās par tehnoloģiju un apkārtējās vides līdzsvaru, nodrošina darbiniekiem profesionālu izaugsmi un attīsta nozares profesionālos standartus.

MĒRĶI
1. Nodrošināt GASO dabasgāzes sadales sistēmas drošu un nepārtrauktu darbību.
2. Nodrošināt drošu un nepārtrauktu dabasgāzes piegādi lietotājiem.
3. Attīstīt un modernizēt dabasgāzes sadales sistēmu, ievērojot GASO tehnisko politiku, gazifikācijas perspektīvos plānus un komerciālās intereses, un piesaistīt jaunus klientus.

 

GASO PRIORITĀTES

Gāzapgādes drošība

Drošība gāzes sadales tīklā nozīmē gan infrastruktūras fizisko drošību, gan nepieciešamās jaudas nodrošināšanu. Komerciālajā aspektā GASO koncentrējas uz uzticamu, drošu un elastīgu gāzes piegāžu nodrošināšanu par konkurētspējīgām izmaksām. Lielu uzmanību pievēršot arī sabiedrības izglītošanai par drošu dabasgāzes lietošanu, avārijas dienesta darbam un tīklu monitoringam.

Efektīva pārvaldība

GASO īsteno uzņēmuma vadību saskaņā ar labiem korporatīvās pārvaldības principiem, nodrošinot visu akcionāru vienlīdzību, profesionālu uzraudzību un caurspīdīgumu. Būtiska loma GASO uzņēmējdarbībā ir IT sistēmām, kas palīdz efektīvi pārvaldīt sadales infrastruktūru.

Produkta kvalitāte

Dabasgāze ir ērti izmantojams un nemainīgi augstas kvalitātes produkts ar zemāko videi kaitīgu izmešu saturu, salīdzinot ar visiem citiem fosilā kurināmā veidiem. GASO mērķis ir panākt augsti efektīvu apkures sistēmu izmantošanu, kā arī veicināt dabasgāzes izmantošanu transporta nozarē, tādējādi radot mazāku kaitējumu videi un ietaupot uzņēmuma klientu līdzekļus.

Ilgtspējīgas investīcijas

Investīcijas gāzapgādes drošībā ir cieši saistītas ar efektivitātes uzlabošanu un vides faktoriem. GASO ievēro augstus sistēmas diagnostikas standartus, tādējādi samazinot avāriju risku un metāna noplūdes.

Pakalpojumu kvalitāte

Uzņēmums nemitīgi strādā, lai uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti un pieejamību klientiem. Lai kļūtu klientiem vēl pieejamāki, GASO ieviesa iespēju sazināties ar uzņēmumu gan sociālajos tīklos, gan sarakstes veidā klientu apkalpošanas portālā. Regulāri tiek veikti uzlabojumi uzņēmējdarbībā ar mērķi padarīt pakalpojumu sniegšanu ātrāku un vienkāršāku.

Tīklu attīstība un klientu piesaiste

GASO plāno tīklu attīstību un jaunu klientu piesaisti, attīstot jaunus apdzīvotu vietu gazifikācijas projektus un veicot izpēti off grid risinājumu ieviešanā.

Profesionāls personāls

Uzņēmumam ir liels kolektīvs ar daudzu nozaru speciālistiem. Ņemot vērā gāzapgādes drošības prioritāti, uzņēmums velta lielu uzmanību tehnisko speciālistu kvalifikācijai un darba drošībai. GASO rada saviem darbiniekiem mūsdienīgus darba apstākļus un strādā saskaņā ar uzņēmuma ilgtspējīgu personāla politiku, lai nodrošinātu efektīvu darbu un personāla piesaisti.

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzini vairāk