10. SIEVIEŠU DIENAS RALLIJĀ startē GASO komanda

Ikdienas rutīnā ikviena sieviete vēlas brīžus, kad kopā ar savām draudzenēm, paziņām, māsu vai mammu aizvadīt bezrūpības pilnus mirkļus. Malkot šampanieti, iesaistīties prātam neaptveramās aktivitātēs vai vienkārši baudīt brīvos brīžus, lai atgādinātu sev, ka ikviena sieviete, tai skaitā arī Tu, esi pelnījusi laiku sev. Tieši tāpēc, sagaidot Starptautisko sieviešu dienu, daiļā dzimuma pārstāvēm piedāvājam svētkus svinēt 10. martā.

„Sieviešu dienas rallijs” jau izsenis zināms, kā pasākums, kurš ik gadu pulcē tūkstošiem piedzīvojumu kārākās, radošākās un drosmīgākās sievietes, kuras sīvā, bet sievišķīgā un elegantā veidā sacenšas auto orientēšanās sacensību cienīgā garā. Šogad “Sieviešu dienas rallijs” būs īpašs nevien ar to, ka tiks svinēta desmitā jubileja, bet arī Latvijas simtgades svinībām, jo “Sieviešu dienas rallijs” ir oficiāli iekļauts Latvijas simtgades pasākumu kalendārā. Par godu nozīmīgajām jubilejām visiem mums un Latvijai centīsimies uzdāvināt “Ginesa rekordu” – visvairāk dalībnieces sievietes motoru sporta pasākumā.

Šogad “Sieviešu dienas rallijā” tiks dots viens starts Rīgā, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē.Kā katru gadu,taktiski plānojot, katrai ekipāžai būs jāizdomā, kā ātrāk nokļūt līdz kontrolpunktiem, tomēr ļauties bezrūpībai nevarēs! Dāmām būs jābūt īpaši vērīgām un atjautīgām, lai daudzveidīgie papildus uzdevumi  un nodarbes nenovērstu uzmanību no kontrolpunktiem. Neizpaliks arī “Sieviešu dienas rallijam” tik raksturīgā orientēšanās pa Latvijas ceļiem, vadoties pēc leģendas un, iespējams, citām norādēm. Katrā ziņā apsolām, ka pārsteigumu netrūks!

Pēc kontrolpunktu atrašanas un veiksmīga finiša Rīgā, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē, astoņos vakarā dalībnieces tiks gaidītas vakara pasākumā kultūras pilī “Ziemeļblāzma”. Ziedi, uzslavas, mūzika, prožektoru gaismas un fotoaparātu zibšņi, tas viss tiks veltīts mūsu mīļajām dāmām pēc trakā autobraukšanas piedzīvojuma. Neizpaliks arī atbalstītāju sarūpētas pārsteigumu balvas vairāk kā desmit nominācijās un pirmo trīs vietu ieguvēju daudzināšana.

GASO krāsas un karogu šajā grandiozajā pasākumā pārstāvēs četras mūsu meiteņu ekipāžas - ZELTENES un PEDĀĻU PAVĒLNIECES ballītē uz riteņiem piedalīsies pirmo reizi, bet 4 BLONDAS BEIBES un 114 ĀTRAS UN BEZ ŽĒLASTĪBAS jau zin, kas ir kas.

Turam īkšķu, atbalstām un sekojam līdzi - 

https://www.facebook.com/events/1242955192517635/

https://sacensibas.lv/event/sieviesu-dienas-rallijs-2018

 

  

Atpakaļ
v8