Pēdējās garantētās piegādes pakalpojums

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.78 “Dabasgāzes tirdzniecības un lietošanas noteikumi” (Noteikumi), juridiskajām personām no 2017.gada 1.jūlija ir jāizvēlas dabasgāzes Tirgotājs. Ja līdz minētam datumam lietotājs nebūs izvēlējies nevienu dabasgāzes Tirgotāju, tam dabasgāzes piegādi nodrošinās pēdējās garantētās piegādes ietvaros. Dabasgāzes piegāde netiks pārtraukta, bet to nodrošinās pēdējās garantētās piegādes tirgotājs par Enerģētikas likumā noteiktajā kārtībā noteikto vidējo dabasgāzes cenu saistītajiem lietotājiem, reizinot to ar koeficientu 1,2. Noteikumi noteic, ka dabasgāzes piegādi šādam lietotājam šobrīd nodrošinās GASO, kurai saskaņā ar likumu ir uzlikts šāds pienākums.

Lai nomainītu dabasgāzes Tirgotāju ar nākamā mēneša pirmo datumu, lietotājam līdz šī mēneša 15.datumam par savu izvēli ir jāpaziņo jaunajam tirgotājam.

Norēķinu kārtība par dabasgāzi Pēdējās garantētās piegādes pakalpojuma saņēmējiem. Pēdējās garantētās piegādes norēķinu kārtība stājas spēkā 2017.gada 1.maijā, izmaiņas stājas spēkā 2017.gada 1.decembrī.

 

Pēdējās garantētās piegādes tirgotājs Adrese
Akciju sabiedrība "Latvijas Gāze"
Reģ. Nr. 40003000642
www.lg.lv
Adrese: Vagonu iela 20, Rīga,
LV-1009, Latvija
e-pasts: info@lg.lv
Kontakttālrunis: 1855

 

 

 

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzini vairāk