Akciju sabiedrība "Gaso" aicina darbā LOKA un GĀZMETINĀTĀJU Jūrmalas iecirknī

Galvenās prasības pretendentam:

  • Pamata, vidējā vai vidējā profesionālā izglītība
  • Valsts valodas (vismaz A līmeņa 2. pakāpe)
  • Darba pieredze cauruļvadu metināšanas darbos
  • Metinātāja kvalifikācijas apliecība (vēlama)
  • Vēlama pieredze un zināšanas par gāzapgādes sistēmu un/vai gāzes aparatūras uzbūvi un darbības principiem
  • „B” kategorijas autovadītāja apliecība

Galvenie darba pienākumi:

  • Veikt ārējo un/vai iekšējās gāzes sadales sistēmu gāzes vadu metināšanas darbus
  • Veikt jaunizbūvētu gāzesvadu pievienošanu esošajiem gāzesvadiem, dabasgāzes padeves pieslēgšanu un pārtraukšanu lietotājiem, kā arī iekārtu pievienošanu, atvienošanu, pārvienošanu un nomaiņu
  • veikt pazemes gāzes vadu aizsargpārklājuma remontu vai tā uzlikšanu jaunizbūvēto gāzes vadu pievienošanās vietās;
  • Veikt dzīvojamo ēku iekšējo gāzesvadu sistēmas revīziju un hermētiskuma pārbaudi
  • Veikt dabasgāzes patēriņa skaitītāju kontroli, plombēšanu, uzstādīšanu, noņemšanu, nomaiņu
  • Veikt nepieciešamos metināšanas darbus Iecirkņa saimnieciskajām vajadzībām

Darba alga 1500-1700 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas

Piedāvājam:

  • Darbu vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem
  • Sākotnējo apmācību
  • Nepieciešamības gadījumā apmaksāsim metinātāja sertifikācijas iegūšanu
  • Stabilu atalgojumu un piemaksas par darba rezultātiem
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu
  • Iemaksas pensiju fondā darbinieka labā (pēc nostrādāta 1 gada uzņēmumā)

Interesentus lūdzam sūtīt savu CV vai pieteikuma vēstuli (neiekļaujot tajās sensitīvu informāciju, kā arī foto, tautību, vecumu u.c.) izmantojot saiti PIETEIKTIES. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs dodat piekrišanu akciju sabiedrībai “Gaso” apstrādāt Jūsu iesniegtos personas datus norādītās amata vakances kandidātu izvērtēšanas un atlases procesā. Pretendentu iesniegtos datus uzglabāsim 4 mēnešus pēc pieteikšanās termiņa beigām. Savu personas datu apstrādes piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini: akciju sabiedrība “Gaso”, [email protected]

Sazināsimies ar pretendentiem, kuru pieteikumi tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu!!

Kopīgot vakanci