Akciju sabiedrība "Gaso" aicina darbā ATSLĒDZNIEKU GĀZMETINĀTĀJU Rīgas iecirkņa Gāzapgādes iekšējās sistēmas dienestā

Galvenās prasības pretendentam:

  • Pamata vai vidējā (vēlama profesionālā) izglītība
  • Valsts valodas (vismaz A līmeņa 2. pakāpe) un krievu sarunvalodas prasmes
  • Metinātāja kvalifikācijas apliecība
  • Darba pieredze cauruļvadu metināšanas darbos
  • Vēlama pieredze un zināšanas par gāzapgādes sistēmu un/vai gāzes aparatūras uzbūvi un darbības principiem
  • “B” kategorijas autovadītāja apliecība

Galvenie darba pienākumi:

  • Veikt dzīvojamo ēku iekšējo gāzesvadu sistēmas revīzijas un hermētiskuma pārbaudes
  • Veikt iekšējās dabasgāzes sadales sistēmu dabasgāzes vadu metināšanas darbus
  • Veikt iekšējo gāzes vadu un iekārtu pievienošanas, atvienošanas, montāžas, apkopes un remontu darbus
  • Veikt dabasgāzes patēriņa skaitītāju uzstādīšanu, noņemšanu un plombēšanu
  • Reizi pusgadā Sabiedrības Mācību centra laboratorijā nodot kontrolmetināšanas paraugus

Piedāvājam:

  • Darbu vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem
  • Sākotnējo apmācību
  • Stabilu atalgojumu un piemaksas par darba rezultātiem
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu
  • Iemaksas pensiju fondā darbinieka labā (pēc nostrādāta 1 gada uzņēmumā)

Darba alga 1300-1500 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas

Interesentus lūdzam sūtīt savu CV vai pieteikuma vēstuli (neiekļaujot tajās sensitīvu informāciju, kā arī foto, tautību, vecumu u.c.) izmantojot saiti PIETEIKTIES. Pretendentu iesniegtos datus uzglabāsim 4 mēnešus pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Darba pienākumu veikšanai ir nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuru CV tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu!

Kopīgot vakanci