Akciju sabiedrība "Gaso" aicina darbā ATSLĒDZNIEKU Liepājas iecirknī (Saldus)

Galvenās prasības pretendentam:

  • Pamata, vidējā vai vidējā profesionālā izglītība
  • Valsts valodas (vismaz A līmeņa 2. pakāpe) un vienas svešvalodas sarunvalodas prasmes
  • Vēlama pieredze un zināšanas par gāzapgādes sistēmu un/vai gāzes aparatūras uzbūvi un darbības principiem
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

Galvenie darba pienākumi:

  • Veikt ārējo gāzesvadu un iekārtu pievienošanas, atvienošanas, montāžas un remonta darbus
  • Veikt pazemes dabasgāzes vadu izolācijas bojājumu novēršanas darbus un ar to saistītos zemes rakšanas darbus
  • Veikt pazemes dabasgāzes vadu apkopes un remontus
  • Veikt spiediena kontroli gāzesvadu tīklos, novērst spiediena režīma traucējumus, veikt spiediena paaugstināšanu vai pazemināšanu sistēmā
  • Veikt jaunizbūvētu un rekonstruētu objektu pievienošanu kopējam gāzesvadu tīklam un gāzes ielaišanu
  • Veikt dabasgāzes patēriņa skaitītāju kontroli, plombēšanu, uzstādīšanu, noņemšanu, nomaiņu
  • Pēc norīkojuma veikt avāriju lokalizācijas un likvidācijas darbus
  • Vadīt autotransportu un sekot tā tehniskajam stāvoklim

Darba alga 800-1150 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas

Piedāvājam:

  • Darbu vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem
  • Sākotnējo apmācību
  • Stabilu atalgojumu un piemaksas par darba rezultātiem
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu
  • Iemaksas pensiju fondā darbinieka labā (pēc nostrādāta 1 gada uzņēmumā)

Interesentus lūdzam sūtīt savu CV un pieteikuma vēstuli (neiekļaujot tajās sensitīvu informāciju, kā arī foto, tautību, vecumu u.c.) izmantojot saiti PIETEIKTIES. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs dodat piekrišanu akciju sabiedrībai “Gaso” apstrādāt Jūsu iesniegtos personas datus norādītās amata vakances kandidātu izvērtēšanas un atlases procesā. Pretendentu iesniegtos datus uzglabāsim 4 mēnešus pēc pieteikšanās termiņa beigām. Savu personas datu apstrādes piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini: akciju sabiedrība “Gaso”, [email protected]

Sazināsimies ar pretendentiem, kuru CV tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu!

Kopīgot vakanci