Akciju sabiedrība "Gaso" aicina darbā AUTOMOBIĻU MAZGĀTĀJU Ekspluatācijas un tehniskā departamenta Transporta un saimniecības daļā

Galvenās prasības pretendentam:

  • Pamata izglītība
  • Valsts valodas prasme (vismaz A līmeņa 1. pakāpe)
  • Prasme patstāvīgi organizēt savu darbu, sadarboties ar citiem darbiniekiem
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

Galvenie darba pienākumi:

  • Veikt automašīnu un dažādu mehānismu mazgāšanu izmantojot augstspiediena mazgātāju
  • Veikt automašīnu salonu tīrīšanu ar putekļu sūcēju
  • Veikt mazgātuves iekārtu tehniskās apkopes darbus, nosēdšahtu tīrīšanu un iekārtu filtru maiņu

Darba alga 730 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas

Piedāvājam:

  • Darbu vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem
  • Stabilu atalgojumu un piemaksas par darba rezultātiem
  • Paplašināta seguma veselības apdrošināšanu
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu
  • Iemaksas pensiju fondā darbinieka labā (pēc nostrādāta 1 gada uzņēmumā)
  • Labi nodrošinātus darba apstākļus

Interesentus lūdzam pieteikties izmantojot saiti PIETEIKTIES (neiekļaujot sensitīvu informāciju, kā arī foto, tautību, vecumu u.c.) līdz 2022. gada 24. aprīlim. Pretendentu iesniegtos datus uzglabāsim 4 mēnešus pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuru pieteikumi tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu!!

Kopīgot vakanci