Akciju sabiedrība "Gaso" aicina darbā ELEKTROMONTIERI Liepājas iecirknī

Galvenās prasības pretendentam:

  • Vidējā izglītība (vēlams elektrotehnikas specialitātē)
  • Valsts valodas (A līmeņa 2.pakāpe) un vienas svešvalodas prasmes
  • Apliecība par elektrodrošības grupas B piešķiršanu
  • Vēlamas zināšanas par gāzes vadu sadales sistēmu, korozijaizsardzības iekārtu uzbūvi un darbības principiem
  • Prasme patstāvīgi organizēt savu darbu, sadarboties ar citiem darbiniekiem
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

Galvenie darba pienākumi:

  • Veikt katodaizsardzības iekārtu, protektoru iekārtu un drenāžu tehnisko apskati un apkopi
  • Veikt zibens aizsardzības iekārtu, izolējošo savienojumu un elektrisko pārvienojumu pārbaudi
  • Veikt periodisku pazemes gāzesvadu hermētiskuma un aizsargpārklājuma stāvokļa pārbaudi pielietojot speciālu mēraparatūru
  • Veikt gāzesvadu potenciāla un grunts korozijas aktivitātes mērījumus
  • Veikt Iecirkņa elektroinstalācijas sistēmas apkopes un remontu darbus

Darba alga 1000-1150 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas

Piedāvājam:

  • Darbu vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem
  • Sākotnējo apmācību
  • Piemaksas par darba rezultātiem
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu
  • Iemaksas pensiju fondā darbinieka labā (pēc nostrādāta 1 gada uzņēmumā)

Interesentus lūdzam sūtīt savu CV vai pieteikuma vēstuli (neiekļaujot tajās sensitīvu informāciju, kā arī foto, tautību, vecumu u.c.) izmantojot saiti PIETEIKTIES līdz 2021.gada 17.oktobrim. Pretendentu iesniegtos datus uzglabāsim 4 mēnešus pēc pieteikšanās termiņa beigām

!! Sazināsimies ar pretendentiem, kuru CV tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu!!

Kopīgot vakanci