Akciju sabiedrība "Gaso" aicina darbā gāzes un elektroloka METINĀTĀJU Rīgas iecirkņa Gāzesvadu un GRP ekspluatācijas un remontu dienestā

Galvenās prasības pretendentam:

  • Pamata, vidējā vai vidējā profesionālā izglītība
  • Valsts valodas (vismaz A līmeņa 2. pakāpe)
  • Metinātāja kvalifikācijas apliecība
  • Darba pieredze cauruļvadu metināšanas darbos
  • Vēlama pieredze un zināšanas par gāzapgādes sistēmu un/vai gāzes aparatūras uzbūvi un darbības principiem
  • „B” kategorijas autovadītāja apliecība

Galvenie darba pienākumi:

  • Veikt ārējo gāzes sadales sistēmu gāzes vadu metināšanas darbus
  • Veikt gāzesvadu sistēmu ekspluatāciju un remonta darbus
  • Veikt nepieciešamos zemes darbus
  • Veikt nepieciešamos metināšanas darbus Iecirkņa saimnieciskajām vajadzībām

Darba alga 1500-1700 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas

Piedāvājam:

  • Darbu vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem
  • Stabilu atalgojumu un piemaksas par darba rezultātiem
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu
  • Iemaksas pensiju fondā darbinieka labā (pēc nostrādāta 1 gada uzņēmumā)

Interesentus lūdzam sūtīt savu CV vai pieteikuma vēstuli (neiekļaujot tajās sensitīvu informāciju, kā arī foto, tautību, vecumu u.c.) izmantojot saiti PIETEIKTIES līdz 2022. gada 20.februārim. Pretendentu iesniegtos datus uzglabāsim 4 mēnešus pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Darba pienākumu veikšanai ir nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuru CV tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu!

Kopīgot vakanci