Akciju sabiedrība "Gaso" aicina darbā Inženieri (ĢIS) Rīgas iecirkņa Ražošanas sagatavošanas dienestā

Galvenās prasības pretendentam:

  • Augstākā tehniskā izglītība (vēlams siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģiju, ģeomātikas, ģeogrāfijas vai citā radniecīgā specialitātē specialitātē)
  • Valsts valodas (C līmeņa 1. pakāpe) un vienas svešvalodas sarunvalodas prasmes
  • Darba pieredze inženierkomunikāciju sistēmās ne mazāk par 2 gadiem
  • Vēlama pieredze darbā ar ārējo inženierkomunikāciju tehnisko izpilddokumentāciju
  • Pieredze dokumentu pārvaldības jomā
  • Prasme patstāvīgi organizēt savu darbu, sadarboties ar citiem darbiniekiem
  • Prasme darbā ar datoru (ESRI programmatūra, Microsoft Office, e-pasta sistēma, interneta pārlūkprogramma) un citu biroja tehniku

Galvenie darba pienākumi:

  • Ievadīt jaunu un uzturēt aktuālo grafisko un tehnisko informāciju par gāzesvadu tīkliem un to ierīcēm (turpmāk tekstā – Dati) ģeogrāfiskās informācijas sistēmā (turpmāk tekstā – ĢIS)
  • Veikt Datu tehniskajā izpilddokumentācijā esošās informācijas atbilstības un precizitātes pārbaudi, salīdzināt grafisko informāciju ar faktisko Datu novietojumu dabā, labot atklātās neatbilstības
  • Veikt elektroniskā veidā saņemto failu ar jaunizbūvēto Datu izpildshēmām un vietas topogrāfiskajiem pamata plāniem pārbaudi un saglabāšanu datu bāzē
  • Elektroniskā veidā saņemto esošo Datu raksturīgo punktu koordinātas, kas iegūtas ar instrumentālo uzmērīšanu dabā, pārnešana uz ĢIS sistēmu, ja nepieciešams, veikt esošo Datu punktu koordinātu koriģēšanu
  • Shēmu izgatavošana no ĢIS sistēmas
  • Veikt datubāžu sasaisti ar ĢIS

Darba alga 1300-1650 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas

Piedāvājam:

  • Darbu vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem
  • Konkurētspējīgu atalgojumu un piemaksas par darba rezultātiem
  • Paplašināta seguma veselības apdrošināšanu
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu
  • Mūsdienīgu un dinamisku darba vidi, labus darba apstākļus
  • Profesionālās pilnveidošanās un izglītošanās iespējas
  • Iemaksas pensiju fondā darbinieka labā (pēc nostrādāta 1 gada uzņēmumā)
  • Sporta zāli un apmaksātu dalību masveida sporta pasākumos

Interesentus lūdzam sūtīt savu CV vai pieteikuma vēstuli (neiekļaujot tajās sensitīvu informāciju, kā arī foto, tautību, vecumu u.c.) izmatojot saiti PIETEIKTIES līdz 2023. gada 31. maijam. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs dodat piekrišanu akciju sabiedrībai “Gaso” apstrādāt Jūsu iesniegtos personas datus norādītās amata vakances kandidātu izvērtēšanas un atlases procesā. Pretendentu iesniegtos datus uzglabāsim 4 mēnešus pēc pieteikšanās termiņa beigām. Savu personas datu apstrādes piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini: akciju sabiedrība “Gaso”, [email protected]

Sazināsimies ar pretendentiem, kuru CV tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu!

Kopīgot vakanci