Akciju sabiedrība "Gaso" aicina darbā INŽENIERI (darbs uz noteiktu laiku) Rīgas iecirkņa Ražošanas sagatavošanas dienestā

Ieguvumi GASO darbiniekiem
Uzziniet vairāk par priekšrocībām GASO darbiniekiem!

Galvenās prasības pretendentam:
•    Augstākā izglītība (tehniskā specialitātē, vēlams siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijās)
•    Valsts valodas (C līmeņa 1. pakāpe) un vismaz vienas svešvalodas prasmes
•    Vēlamas praktiskas zināšanas gāzapgādes sistēmu būvniecībā un ekspluatācijā, kā arī pieredze darbā gāzapgādes sistēmās
•    Jāpārzina ārējo gāzes vadu tehniskā izpilddokumentācija un labi jāorientējas gāzes inženierkomunikāciju rasējumos
•    Prasme darbā ar datoru (Microsoft Office, programmas ArcView un AutoCAD, ģeogrāfiskās informācijas sistēma (ĢIS); e-pasta sistēma, interneta pārlūkprogramma) un citu biroja tehniku
•    Lietišķās etiķetes pārzināšana
•    Prasme patstāvīgi organizēt savu darbu, sadarboties ar citiem darbiniekiem

Galvenie darba pienākumi:
•    Veikt citu pazemes inženierkomunikāciju izbūves projektu un gāzes sadales sistēmu ārējo gāzes vadu pārbūves projektu un sertificētu mērnieku izgatavoto inženiertopogrāfisko plānu saskaņošanu
•    Sagatavot informāciju un sniegt konsultācijas par ārējām gazificētajām sistēmām
•    Saskaņot projektējamo gāzesvadu pievienojuma vietas pie esošajiem tīkliem
•    Veikt privātu un juridisku personu zemes gabalu apgrūtinājumu dokumentu noformēšanu
•    Sniegt informāciju Gāzesvadu tehniskās uzraudzības dienestam par gāzes vadu atrašanos dabā
•    Sastādīt shēmas un skices gāzesvadu un gāzesvadu ierīču pievienošanas, atvienošanas vai remonta gadījumiem, izmantojot ĢIS un PUNS datu bāzēs esošo informāciju
•    Noformēt un izsniegt grafiskās daļas atļaujām zemes darbu veikšanai gāzesvadu aizsargjoslās
•    Apstrādāt jaunizbūvēto ārējo gazificēto sistēmu izpilddokumentāciju un pievienot dokumentus esošajām lietām
•    Aktualizēt informāciju gāzesvadu Apvienotajās pasēs

Darba alga 1400-1550 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas

Piedāvājam:
•    Darbu vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem
•    Stabilu atalgojumu un piemaksas par darba rezultātiem
•    Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu
•    Iemaksas pensiju fondā darbinieka labā (pēc nostrādāta 1 gada uzņēmumā)

Interesentus lūdzam sūtīt savu CV un pieteikuma vēstuli (neiekļaujot tajās sensitīvu informāciju, kā arī foto, tautību, vecumu u.c.) izmantojot saiti PIETEIKTIES līdz 2022.gada 3.jūlijam. Pretendentu iesniegtos datus uzglabāsim 4 mēnešus pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuru CV tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu!

UZMANĪBU!

No 4. jūlija līdz 8.jūlijam GASO kopā ar Ekonomikas ministriju organizē mācības enerģētiskās krīzes pārvarēšanā, kurās tiks iesaistīti vairāki uzņēmumi - lielākie dabasgāzes lietotāji.
Mājsaimniecības mācībās iesaistītas netiks!

Vairāk informācijas:
Video pamācība uzņēmumiem par mācībām:
v8