Akciju sabiedrība "Gaso" aicina darbā INŽENIERI (darbs uz noteiktu laiku) Rīgas iecirkņa Ražošanas sagatavošanas dienestā

Galvenās prasības pretendentam:
•     Augstākā vai nepabeigta (pēdējo kursu students) augstākā izglītība (tehniskā specialitātē, vēlams siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijās)
•    Valsts valodas (C līmeņa 1. pakāpe) un vismaz vienas svešvalodas prasmes
•    Vēlamas praktiskas zināšanas gāzapgādes sistēmu būvniecībā un ekspluatācijā, kā arī pieredze darbā gāzapgādes sistēmās
•    Jāpārzina ārējo gāzes vadu tehniskā izpilddokumentācija un labi jāorientējas gāzes inženierkomunikāciju rasējumos
•    Prasme darbā ar datoru (Microsoft Office, programmas ArcGIS Pro un AutoCAD, ģeogrāfiskās informācijas sistēma (ĢIS); e-pasta sistēma, interneta pārlūkprogramma) un citu biroja tehniku
•    Lietišķās etiķetes pārzināšana
•    Prasme patstāvīgi organizēt savu darbu, sadarboties ar citiem darbiniekiem

Galvenie darba pienākumi:
•    Veikt citu pazemes inženierkomunikāciju izbūves projektu un gāzes sadales sistēmu ārējo gāzes vadu pārbūves projektu un sertificētu mērnieku izgatavoto inženiertopogrāfisko plānu saskaņošanu
•    Sagatavot informāciju un sniegt konsultācijas par ārējām gazificētajām sistēmām
•    Saskaņot projektējamo gāzesvadu pievienojuma vietas pie esošajiem tīkliem
•    Veikt privātu un juridisku personu zemes gabalu apgrūtinājumu dokumentu noformēšanu
•    Sniegt informāciju Gāzesvadu tehniskās uzraudzības dienestam par gāzes vadu atrašanos dabā
•    Sastādīt shēmas un skices gāzesvadu un gāzesvadu ierīču pievienošanas, atvienošanas vai remonta gadījumiem, izmantojot ĢIS un PUNS datu bāzēs esošo informāciju
•    Noformēt un izsniegt grafiskās daļas atļaujām zemes darbu veikšanai gāzesvadu aizsargjoslās
•    Apstrādāt jaunizbūvēto ārējo gazificēto sistēmu izpilddokumentāciju un pievienot dokumentus esošajām lietām
•    Aktualizēt informāciju gāzesvadu Apvienotajās pasēs

Darba alga 1400-1550 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas

Piedāvājam:
•    Darbu vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem
•    Stabilu atalgojumu un piemaksas par darba rezultātiem
•    Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu
•    Iemaksas pensiju fondā darbinieka labā (pēc nostrādāta 1 gada uzņēmumā)

Interesentus lūdzam sūtīt savu CV un pieteikuma vēstuli (neiekļaujot tajās sensitīvu informāciju, kā arī foto, tautību, vecumu u.c.) izmantojot saiti PIETEIKTIES līdz 2022.gada 18.septembrim. Pretendentu iesniegtos datus uzglabāsim 4 mēnešus pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuru CV tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu!

Kopīgot vakanci