Akciju sabiedrība "Gaso" aicina darbā LIETVEDĪBAS SEKRETĀRI(-U) Bauskas iecirknī

Ieguvumi GASO darbiniekiem
Uzziniet vairāk par priekšrocībām GASO darbiniekiem!

Galvenās prasības pretendentam:

  • Vispārējā vidējā izglītība vai 1.līmeņa augstākā profesionālā izglītība
  • Valsts valodas (C līmeņa 1.pakāpe) un krievu valodas prasmes, vēlamas angļu un/vai vācu valodas zināšanas
  • Pieredze dokumentu un arhīvu pārvaldības jomā
  • Vēlama praktiska pieredze darbā ar DVS Namejs vai citu dokumentu vadības sistēmu
  • Lietišķās etiķetes pārzināšana
  • Komunikabilitāte, spēja sadarboties ar citiem darbiniekiem
  • Prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un pieņemt lēmumus, uzmanības noturība, precizitāte darba izpildē
  • Prasme strādāt ar likumdošanas un citiem normatīvajiem aktiem
  • Prasme darbā ar datoru (Microsoft Office, e-pasta sistēma, interneta pārlūkprogramma) un citu biroja tehniku

Galvenie darba pienākumi:

  • Organizēt un nodrošināt Iecirkņa dokumentu un arhīva pārvaldības darbu atbilstoši normatīvajiem aktiem un metodiskajiem norādījumiem
  • Pārzināt un strādāt ar uzņēmuma dokumentu apstrādes informācijas sistēmām, nodrošināt Iecirknī saņemto un nosūtāmo dokumentu reģistrēšanu un apriti, t.sk. elektronisko sūtījumu apstrādi un pārsūtīšanu izpildītajiem
  • Konsultēt Iecirkņa darbiniekus dokumentu izstrādāšanas un noformēšanas jautājumos
  • Apkalpot Autotransporta reģistrācijas sistēmu AUS, AURA (ievadīt informāciju, izsniegt ceļazīmes-pilnvaras, sagatavot un izdrukāt atskaites)

Darba alga 1050 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas

Piedāvājam:

  • Darbu vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem
  • Sākotnējo apmācību
  • Stabilu atalgojumu un piemaksas par darba rezultātiem
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu
  • Iemaksas pensiju fondā darbinieka labā (pēc nostrādāta 1 gada uzņēmumā)

Interesentus lūdzam sūtīt savu CV un pieteikuma vēstuli (neiekļaujot tajās sensitīvu informāciju, kā arī foto, tautību, vecumu u.c.) izmantojot saiti PIETEIKTIES līdz 2022.gada 21.augustam. Pretendentu iesniegtos datus uzglabāsim 4 mēnešus pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuru CV tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu!

v8