Akciju sabiedrība "Gaso" aicina darbā LOKA un GĀZMETINĀTĀJU Jēkabpils iecirknī

Galvenās prasības pretendentam:

  • Pamata, vidējā vai vidējā profesionālā izglītība
  • Valsts valodas (vismaz A līmeņa 2. pakāpe)
  • Metinātāja kvalifikācijas apliecība
  • Darba pieredze cauruļvadu metināšanas darbos
  • Vēlama pieredze un zināšanas par gāzapgādes sistēmu un/vai gāzes aparatūras uzbūvi un darbības principiem

Galvenie darba pienākumi:

  • Veikt ārējo un iekšējās gāzes sadales sistēmu gāzes vadu metināšanas darbus
  • Veikt jaunizbūvētu gāzesvadu pievienošanu esošajiem gāzesvadiem, dabasgāzes padeves pieslēgšanu un pārtraukšanu lietotājiem, kā arī iekārtu pievienošanu, atvienošanu, pārvienošanu un nomaiņu
  • Veikt nepieciešamos zemes darbus
  • Veikt nepieciešamos metināšanas darbus Iecirkņa saimnieciskajām vajadzībām

Darba alga 1500-1700 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas

Piedāvājam:

  • Darbu vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem
  • Sākotnējo apmācību
  • Stabilu atalgojumu un piemaksas par darba rezultātiem
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu
  • Iemaksas pensiju fondā darbinieka labā (pēc nostrādāta 1 gada uzņēmumā)

Interesentus lūdzam pieteikties izmantojot saiti PIETEIKTIES (neiekļaujot sensitīvu informāciju, kā arī foto, tautību, vecumu u.c.). Pretendentu iesniegtos datus uzglabāsim 4 mēnešus pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuru pieteikumi tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu!!

Kopīgot vakanci