Akciju sabiedrība "Gaso" aicina darbā Medicīnas māsu Ekspluatācijas un tehniskā departamenta Transporta un saimniecības daļas Veselības punktā

Galvenās prasības pretendentam:

  • Augstākā vai profesionālā vidējā izglītība medicīnas māsas specialitātē
  • Reģistrācija ārstniecības personu valsts reģistrā
  • Sertifikāts specialitātē (vēlams)
  • Valsts valodas prasmes C līmeņa 1.pakāpē, vēlamas svešvalodu zināšanas sarunvalodas līmenī
  • Prasmes darbā ar datoru (Microsoft Office, e-pasta sistēma, interneta pārlūkprogramma) un citu biroja tehniku

Galvenie darba pienākumi:

  • Strādāt ārsta vadībā atbilstoši medicīnas māsas specialitātei un amata aprakstam, veicot ārstnieciskās manipulācijas un procedūras
  • Profesionāli reaģēt un rīkoties neatliekamās situācijās
  • Strādāt ar medicīnisko dokumentāciju
  • Administrēt darbu Veselības punktā pēc vadītāja norādījumiem

Darba alga 1000 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas

Piedāvājam:

  • Darbu vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem
  • Stabilu atalgojumu un piemaksas par darba rezultātiem
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu
  • Iemaksas pensiju fondā darbinieka labā (pēc nostrādāta 1 gada uzņēmumā)

Interesentus lūdzam sūtīt savu CV un pieteikuma vēstuli (neiekļaujot tajās sensitīvu informāciju, kā arī foto, tautību, vecumu u.c.) uz e-pastu ([email protected]) līdz 2020.gada 15.martam. Pretendentu iesniegtos datus uzglabāsim 4 mēnešus pēc pieteikšanās termiņa beigām.

!! Sazināsimies ar pretendentiem, kuru CV tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu!!

Kopīgot vakanci