Akciju sabiedrība "Gaso" aicina darbā MEISTARU Rīgas iecirkņa Gāzesvadu un GRP ekspluatācijas un remontu dienestā

Galvenās prasības pretendentam:

  • Vidējā profesionālā vai augstākā izglītība
  • Vēlams LSGŪTIS būvprakses sertifikāts gāzapgādes sistēmu ar darba spiedienu līdz 16bar būvdarbu vadīšanā
  • Vēlama Sabiedrības Mācību centrā apgūta amata prasībām atbilstoša apmācību programma, atestēts ar tiesībām vadīt gāzes bīstamos darbus
  • Valsts valodas (B līmeņa 2.pakāpe) un krievu valodas prasmes
  • Jābūt praktiskām zināšanām gāzapgādes sistēmu būvniecībā un ekspluatācijā, pieredze darbā ar tehnisko dokumentāciju
  • Labas komunikācijas iemaņas, prasme sadarboties ar citiem darbiniekiem
  • Darba laikā valkāt darba apģērbu atbilstoši Sabiedrības Ētikas kodeksam
  • Prasme darbā ar datoru (Microsoft Office, e-pasta sistēma, interneta pārlūkprogramma) un citu biroja tehniku
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

Galvenie darba pienākumi:

  • Plānot un organizēt gāzesvadu būvniecības un remonta brigādes darbu
  • Organizēt gāzbīstamo darbu veikšanu, noformēt tehnisko dokumentāciju
  • Organizēt, plānot darbam nepieciešamo materiālu pasūtīšanu
  • Organizēt, plānot darbam nepieciešamo mehānismu apkopes, nodrošināt to uzturēšanu darba kārtībā
  • Sastādīt ikmēneša atskaites par izpildītājiem darbiem

Darba alga 1650 – 2000 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas

Piedāvājam:

  • Darbu vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem
  • Piemaksas par darba rezultātiem
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu
  • Iemaksas pensiju fondā darbinieka labā (pēc nostrādāta 1 gada uzņēmumā)

Interesentus lūdzam sūtīt savu CV vai pieteikuma vēstuli (neiekļaujot tajās sensitīvu informāciju, kā arī foto, tautību, vecumu u.c.) izmantojot saiti PIETEIKTIES līdz 2021. gada 19. septembrim. Pretendentu iesniegtos datus uzglabāsim 4 mēnešus pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuru CV tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu!

Kopīgot vakanci