Akciju sabiedrība "Gaso" aicina darbā Sētnieku(-ci) Liepājas iecirknī

Galvenās prasības pretendentam:

  • Pamata izglītība
  • Valsts valodas prasme (vismaz A līmeņa 2. pakāpe)
  • Prasme patstāvīgi organizēt savu darbu

Galvenie darba pienākumi:

  • Veikt piesaistīto teritoriju uzkopšanu
  • Veikt ietves un celiņu uzkopšanu un attīrīšanu no sniega un nokaisīšanu ziemas periodā
  • Veikt zāliena un stādījumu kopšanu sezonas laikā

Darba alga 516.00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas

Piedāvājam:

  • Darbu vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem
  • Stabilu atalgojumu un piemaksas par darba rezultātiem
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu
  • Iemaksas pensiju fondā darbinieka labā (pēc nostrādāta 1 gada uzņēmumā)

Interesentus lūdzam sūtīt savu CV vai pieteikuma vēstuli (neiekļaujot tajās sensitīvu informāciju, kā arī foto, tautību, vecumu u.c.) uz e-pastu ([email protected]) līdz 2019. gada 31. augustam. Pretendentu iesniegtos datus uzglabāsim 4 mēnešus pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuru CV tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu!

Kopīgot vakanci