GASO klientu ērtībām - tarifu projekta kalkulators

Divu nedēļu laikā kopš AS “Gaso” klientu ērtībām izstrādājis informatīvu dabasgāzes sadales tarifu salīdzināšanas kalkulatoru mājsaimniecībām un juridiskajiem klientiem, to izmantojuši vairāk nekā 800 klientu.
 
AS “Gaso” klientu ērtībām ir  izstrādājusi  informatīvu pašreiz spēkā esošo un jauno – dabasgāzes sadales sistēmas pakaklpojumu tarifu salīdzināšanas kalkulatoru. Gan mājsaimniecībām, gan juridiskajiem klientiem paredzētais kalkulators izvietots uzņēmuma mājaslapā gaso.lv līdztekus informācijai par Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā iesniegto sadales tarifu projektu.
 
Kalkulators palīdz dažu minūšu laikā noskaidrot, kā varētu mainīties gāzes rēķins pēc jauno dabasgāzes sadales sistēmas pakalpojumu tarifu apstiprināšanas un stāšanās spēkā. Arī Iedzīvotājiem ir nodrošināta iespēja ātri un vienkārši modelēt gaidāmās izmaiņas mājsaimniecības gāzes gala rēķinā.
 
Salīdzinājumā ar 2008. gadu, kad tika apstiprināti pašreiz spēkā esošie sadales sistēmas tarifi, sagaidāmais dabasgāzes patēriņš 2018. gadā prognozēts aptuveni 33% zemāks. Savukārt sadales sistēmā vairāk nekā 90% izmaksu ir fiksētas un nav atkarīgas no patērētā dabasgāzes apjoma.

 

TARIFU PROJEKTA KALKULATORS

 

Atpakaļ