Gāzes padeves atjaunošana

Gāzes padeves atjaunošanu var veikt tikai GASO speciālists!

Ja vēlies veikt gāzes padeves atjaunošanu, autorizējies ar internetbankas vai eID starpniecību Mans GASO, sadaļā “Pakalpojumi” izvēlies “Gāzes padeves atjaunošana” un aizpildi pieteikumu vizītei.
Pārliecinies, ka pieslēguma vieta ir brīvi pieejama (50cm x 50cm) un GASO speciālists varēs izpildīt savu darbu.

Ja gāzes padeve bija pārtraukta ilgstoši, padeves atjaunošanas brīdī var būt nepieciešams uzrādīt apkures ierīces, iekārtas, dūmvadu un dabīgās ventilācijas kanālu tehniskā stāvokļa pārbaudes aktu. Akts ir nepieciešams, ja gāzes padeve bija pārtraukta ilgāk nekā:

  • 2 gadus - plīts lietotājiem
  • 6 mēnešus – apkures lietotājiem

Atceries, ka gāzes padevi atjaunot drīkst tikai tad, ja objektā ir pievienots gāzes aparāts (plīts, apkures katls utt.).  

Plīts pievienošanu drīkst veikt tikai sertificēts speciālists, savukārt gāzes padeves atjaunošanu kopā ar plīts pievienošanu – tikai GASO speciālists.

Ja vēlies, lai gāzes padeves atjaunošanas ietvaros plīti pievieno GASO speciālists, autorizējies ar internetbankas vai eID starpniecību Mans GASO, sadaļā “Pakalpojumi” izvēlies “Gāzes padeves atjaunošana” un attiecībā uz “Papildus informācija” veic atzīmi “atjaunošana ar plīts pievienošanu”.

Gāzes padeves atjaunošanas pakalpojuma cena

 

Pakalpojumu cenrādis