Prakses iespējas

Prakses iespējas GASO - droša iespēja TEV!

Atbilstoši uzņēmuma pamatdarbībai, esam īpaši ieinteresēti šo programmu audzēkņu un studentu prakses nodrošināšanā:

  • inženierkomunikāciju ekspluatācija
  • metālapstrāde
  • ekonomists/ finanšu analītiķis
  • siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas.

Atkarībā no prakses ilguma, praktikanta noslodzes un ieguldījuma uzņēmuma darbā, prakse var būt gan apmaksāta, gan neapmaksāta.

GASO strādā vairāk nekā 100 dažādu amatu darbinieki. Katru gadu praksē uzņemam vidēji 20 audzēkņus un studentus. 20% no praktikantiem atgriežas atkārtoti praksē vai tiek pieņemti darbā.

Kā pieteikties?

Sūti pieteikumu uz e-pastu: [email protected]. Pieteikumā norādi savu vārdu, uzvārdu, mobilā telefona numuru, izglītības iestādi un programmu, kuru apgūsti, informāciju, kurā kursā mācies/ studē, vēlamo mācību praskes laiku un ilgumu, kā arī mācību prakses uzdevumus.

Iesniedzot savu pieteikumu, Tu dod piekrišanu GASO apstrādāt iesniegtos personas datus prakses nodrošināšanas iespējas izvērtēšanai. Šo piekrišanu Tev ir tiesības atsaukt jebkurā laikā, rakstot uz e-pastu: [email protected]. Papildu informācija par personas datu apstrādi.

Apskati karti, kurā redzami GASO reģionālie iecirkņi un potenciālās prakses vietas.  

Pēc pieteikuma saņemšanas un izvērtēšanas mēs Tev dosim ziņu par prakses iespējām norādītājā laikā, vietā un prakses programmas virzienā.

Novēlam, lai prakses laikā izdodas ne vien nostiprināt jau apmācību laikā iegūtās zināšanas un prasmes, bet arī iegūt jaunu pieredzi un kontaktus iespējams turpmākai pieredzes apmaiņai un sadarbībai!