Sadales tarifs (no 01.01.2019.)

Akciju sabiedrība “Gaso” šī gada 15. februārī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā iesniedza sadales pakalpojuma tarifa projektu. Spēkā esošie dabasgāzes sadales sistēmas tarifi ir apstiprināti 2008. gadā. Kopš tā brīža dabasgāzes patēriņš ir samazinājies par vairāk nekā 30%, vienlaikus sadales sistēmā vairāk nekā 90% izmaksu ir fiksētas. Jauni tarifi nepieciešami, lai pielāgotos esošajai tirgus situācijai un sadales operators varētu nodrošināt lietotājiem drošu un nepārtrauktu dabasgāzes padevi.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija šī gada 25. septembrī apstiprināja GASO iesniegto dabasgāzes sadales sistēmas pakalpojuma tarifa projektu, kas paredz ieviest fiksētu maksu par pieslēgumu atbilstoši pieslēguma atļautajai slodzei neatkarīgi no dabasgāzes patēriņa apjoma. Vienlaikus dabasgāzes sadales cena lielai daļai lietotāju tiks samazināta par 11% līdz 52%. Tarifu projekta kalkulators pieejams GASO mājaslapā.

 

SADALES PAKALPOJUMA TARIFA PROJEKTS

JAUNĀ SADALES TARIFA KALKULATORS

 

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzini vairāk