Tarifu pielietošana

 

2018. gada 7. novembrī akciju sabiedrībā "Gaso" (turpmāk - GASO) ir apstiprināta Sadales sistēmas pakalpojumu tarifu pielietošanas kārtība.

Gazificētos objektos ar maksimālo atļauto slodzi virs 65m3/h fiksēto maksu nosaka pēc objektā atļautās maksimālās slodzes lieluma.

Ja Lietotāja gazificētā objekta atļautā slodze ir virs 65m3/h un komercuzskaites mēraparāts aprīkots ar sistēmu komercuzskaites mēraparāta operatīvo datu automatizētai attālinātai nolasīšanai (telemetrija), tad vienu reizi kalendārajā gadā līdz 10.decembrim Lietotājs, iesniedzot iesniegumu par pieteiktās slodzes pielietošanu, var pieteikt zemāku atļauto slodzi uz nākamo gadu (turpmāk - pieteiktā slodze).

Lietotājs pieteikto slodzi var samazināt līdz 50% no objekta atļautās maksimālās slodzes, bet ne zemāk par 66m3/h. Savukārt mainīt pieteikto slodzi var ne biežāk kā vienu reizi kalendārajā gadā. Šajā gadījumā fiksēto maksu GASO nosaka, par pamatu ņemot pieteikto slodzi.

Ja GASO konstatē, ka gazificētā objektā norēķinu periodā (viens kalendārais mēnesis) Lietotājs pārsniedz pieteikto slodzi, GASO nosaka papildu maksu trīskāršā apmērā par norēķinu periodā konstatēto lielāko pārsniegtās pieteiktās slodzes vērtību.

 

Pieteikumu var iesniegt klātienē Klientu apkalpošanas centros visā Latvijā vai elektroniski - slodze@gaso.lv.

 

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzini vairāk