GASO ziņas

 

01Dec

  Par avārijas koku ciršanu Jelgavā

No 5. līdz 16. decembrim Jelgavā, Māras ielā 10, Meiju ceļā 30, Lidotāju ielā 2 un Katoļu ielā 1, notiks avārijas koku ciršanas darbi. Kopumā tiks nozāģēti seši koki.

 

25Nov

  GASO iesniedz dabasgāzes sadales sistēmas pakalpojuma tarifu grozījumu

2022. gada 24. novembrī GASO Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā iesniedza koriģētos sadales sistēmas pakalpojuma tarifus. Plānots, ka koriģētie dabasgāzes sadales sistēmas pakalpojuma tarifi stāsies spēkā ar 2023. gada 1. janvāri, pēc lēmuma saņemšanas no Regulatora.

 

12Jūl

  Sekmīgi noslēgušās mācības par enerģētiskās krīzes iestāšanos Latvijā

Enerģētiskās krīzes normatīvo regulējumu ir jāuzlabo atbilstoši aktuālajai situācijai, pēc aizvadītajā nedēļā veiktajām mācībām, kurās tika izspēlēta enerģētiskās krīzes iestāšanās Latvijā, secina mācību dalībnieki. Mācības organizēja AS “Gaso” kopā ar...

 

30Jūn

  GASO mācībās izspēlēs enerģētiskās krīzes iestāšanos Latvijā

AS “Gaso” kopā ar Ekonomikas ministriju un AS “Conexus Baltic Grid” organizē mācības enerģētiskās krīzes pārvarēšanā, kurās tiks iesaistīti arī dabasgāzes lietotāji – juridiskās personas. Mācību gaitā notiks simulācija situācijai, ja valstī izsludināta...

 

10Jūn

  Dabasgāzes apgādes sistēmu remonti 2022. gada vasarā

Siltie gada mēneši ir laiks, kad AS “Gaso” veic dažādus gāzes apgādes sistēmas rekonstrukcijas darbus Latvijas gazificētajos reģionos. Šīs rekonstrukcijas ir nepieciešamas, lai padarītu gāzapgādes sistēmu drošāku. Daži darbi gāzes lietotājiem paiet nemanāmi, jo neprasa...

 

04Feb

  GASO aicina gāzes skaitītāja rādījumus ziņot nevis zvanot, bet klientu portālā vai sūtot SMS

Ņemot vērā, ka dabasgāzes cenas pieauguma kompensācijas saņemšanai šobrīd nepieciešams iesniegt skaitītāju rādījumus katru mēnesi, ir vairākkārt pieaudzis zvanu skaits AS “Gaso” Klientu apkalpošanas centrā. GASO aicina dabasgāzes lietotājus izmantot GASO klientu portālu...

 

14Jan

  GASO aicina VARAM atcelt Rīgas domes lēmumu par gāzes apkures katlu aizliegumu

AS “Gaso” vērsusies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā, lūdzot ministram Artūram Tomam Plešam atcelt Rīgas domes lēmumu, ar kuru no 2025. gada paredzēts aizliegt galvaspilsētā uzstādīt vai nomainīt apkures katlus, kas darbināmi ar dabasgāzi.

 

18Okt

  Aicinām klientus būt atbildīgiem!

Aicinām ikvienu klientu un apmeklētāju būt atbildīgam un ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos pasākumus, lai ierobežotu Covid-19 infekcijas izplatību. Klātienē netiek sniegts pakalpojums klientam, kurš pakļauj citas personas Covid-19 inficēšanās riskam.

 

01Sep

  GASO iesniedz jaunu dabasgāzes sadales tarifu projektu

AS “Gaso” vērsusies Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā, iesniedzot jaunu dabasgāzes sadales sistēmas pakalpojuma tarifu projektu. Tas paredz nelielu fiksētās maksas pieaugumu par 5% otrās līdz astotās tarifu grupas lietotājiem, vienlaikus dabasgāzes sadales tarifs šo...

 

26Nov

  Lepojamies! Valsts prezidents pasniedz valsts augstāko apbalvojumu GASO Jelgavas iecirkņa vadītājam Uldim Auniņam

Mūsu kolēģis - Uldis Auniņš, GASO Jelgavas iecirkņa vadītājs, ir iecelts par Atzinības krusta kavalieri par mūža ieguldījumu enerģētikas nozares attīstībā Latvijā.

 

20Sep

  GASO teritorijā Bauskā notika militārās mācības “Zobens 2019”

15. septembrī AS “GASO” teritorijā notika Zemessardzes, Valsts Policijas, Pašvaldības policijas, VUGD un GASO kopējas mācības, kas bija viena no militāro mācību “Zobens 2019” posmiem.

 

12Sep

  CNG - Vide rītdienai!

CNG (Compressed Natural Gas) ir saspiesta dabasgāze, kuru izmanto transportlīdzekļos aprīkotos ar īpašu izsmidzināšanas un uzglabāšanas sistēmu. CNG auto ir ekonomisks, drošs un videi draudzīgs transports.

 

02Mai

  GASO sper soli tuvāk klientam

Par izmaiņām gāzapgādes sistēmas uzturēšanas kārtībā un pieslēgumu ierīkošanas apmaksā Guntars Gūte sarunājas ar a/s "Gaso" Gāzapgādes attīstības departamenta vadītāju Ināru Laubi

 

11Apr

  GASO aicina izstādē “Auto 2019” apmeklēt ŠKODA ekspozīciju un iepazīties ar CNG auto.

Lielākajā auto izstādē Baltijā “Auto 2019”, Ķīpsalā no 12. līdz 14. aprīlim, “ŠKODA” ekspozīcijā būs iespēja apskatīt ar CNG aprīkotu automašīnu, kā arī pie speciālistiem uzzināt šāda auto priekšrocības un tehniskos rādītājus. 

 

12Feb

  Dabasgāzes nozares attīstība: pastāvēs, kas pārvērtīsies

Par Latvijas gāzapgādes attīstību pastāvīgi mainīgajā, dabasgāzei ne vienmēr draudzīgajā enerģētikas politikas konjunktūrā, žurnālam „Enerģija un Pasaule” stāsta GASO Gāzapgādes attīstības departamenta vadītāja Dr. sc. ing. Ināra Laube.

 

11Jan

  GASO ievieš info tālruni par jaunajiem dabasgāzes sadales tarifiem

Reaģējot uz iedzīvotāju lielo interesi par jaunajiem dabasgāzes sadales sistēmas pakalpojumu tarifiem un to piemērošanas kārtību, dabasgāzes sadales operators AS “Gaso” atklājis jaunu informatīvo tālruni – 67369938.

 

21Dec

  GASO aicina pārbaudīt gāzes iekārtu drošību

Tuvojoties svētkiem un gada aukstākajiem mēnešiem, dabasgāzes sadales sistēmas operators GASO aicina iedzīvotājus pārliecināties, vai gāzes iekārtas ir drošas un darba kārtībā.

 

27Nov

  Jaunie Gaso tarifi uzlabos gāzes sadales sistēmas drošību

Uz Neatkarīgās jautājumiem atbild AS "Gaso" valdes priekšsēdētāja Ilze Pētersone-Godmane.

 

23Nov

  Skaitītāja rādījumu ziņošana ar īsziņu ir vienkārša un ērta

GASO piedāvā jaunu, vienkāršu un ērtu pakalpojumu mājsaimniecībām – skaitītāja rādījumu par patērēto dabasgāzi varat nodot sūtot īsziņu no mobilā tālruņa.

 

29Okt

  Dabasgāzes sadales tarifi mainīs dzīvi

A/s Gaso valdes priekšsēdētāja Ilze Pētersone Godmane: «Jaunie tarifi savā ziņā būs kā dabasgāzes sadales tīkla audits, kas mums palīdzēs atsperties jauniem izaicinājumiem.»

 

17Okt

  Gāzesvadu ievadu pārvietošana daudzdzīvokļu ēku siltināšanas projektu ietvaros

Viens no inženiertehnisko komunikāciju atjaunošanas „sāpju bērniem” ir gāzesvadu ievadu pārvietošana daudzdzīvokļu ēku siltināšanas projektu ietvaros. Par to, kāpēc rodas problēmas, stāsta GASO Rīgas iecirkņa vadītājs Ainārs Selickis.

 

12Okt

  Ar jaunajiem tarifiem cels tīkla efektivitāti

Jaunie tarifi savā ziņā būs kā dabasgāzes sadales tīkla audits, kas ļaus sakārtot un uzlabot gāzapgādes sistēmu kopumā, sarunā ar Guntaru Gūti uzsver a/s GASO valdes priekšsēdētāja Ilze Pētersone-Godmane

 

25Sep

  Apstiprina jaunos dabasgāzes sadales tarifus

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija apstiprinājusi AS “Gaso” iesniegto dabasgāzes sadales sistēmas pakalpojuma tarifa projektu, kas paredz ieviest fiksētu maksu par pieslēgumu atbilstoši pieslēguma atļautajai slodzei neatkarīgi no dabasgāzes patēriņa apjoma. Vienlaikus...

 

18Jūl

  Saspiestās dabasgāzes nozares attīstība Eiropā un Latvijā

Eiropas Savienības (ES) ambiciozie mērķi enerģētikas dekarbonizācijas – un tātad klimata pārmaiņu ierobežošanas – jomā gan vidējā, gan ilgā termiņā nav sasniedzami tikai uz kurināmā diversifikācijas un ēku energoefektivitātes paaugstināšanas rēķina. Ir nepieciešams...

 

21Jūn

  Sakoptākais uzņēmums Jelgavā - GASO iecirknis

19. jūnijā, brīdi pirms vasaras saulgriežiem, sumināti konkursa „Sakoptākais pilsētvides objekts Jelgavā 2018” uzvarētāji. Jelgavas pilsētas domes Pateicības rakstus un balvas pasniedza Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš un konkursa komisijas...

 

08Feb

  AS „Gaso” valdes priekšsēdētāja Ilze Pētersone-Godmane: man ir svarīgi virzīt nozares attīstības dinamiku

Aizvadītā gada decembrī darbu uzsāka Latvijas dabasgāzes sadales sistēmas operators (SSO) akciju sabiedrība „Gaso”. Jaunā uzņēmuma valdes priekšsēdētāju Ilzi Pētersoni-Godmani iztaujā žurnāls "Enerģija un Pasaule".

 

10Jan

  LNT ziņo - gāzes tirgus atvēršanas process noslēdzas

Dabas gāzes tirgus atvēršanas process ir faktiski noslēdzies un jau tagad var redzēt pirmos ieguvumus – vairumtirdzniecības cenas Latvijā pazeminājušās līdz pārējo Rietumeiropas valstu līmenim.

 

08Jan

  GASO paziņojums par personas datu apstrādi

Akciju sabiedrība „Gaso” reorganizācijas ceļā saņēmusi no akciju sabiedrības „Latvijas Gāze” sadales sistēmas operatora pakalpojumu sniegšanai nepieciešamos aktīvus, t.sk. arī nepieciešamos fizisko personu datus.

 

29Dec

  Gāzes skaitītāju rādījumu nolasīšana 2017. gada decembrī

Aicinām nolasīt dabasgāzes skaitītāja rādījumu uz 31. decembri, jo no 2018. gada 1. janvāra mainīsies dabasgāzes diferencētie tirdzniecības gala tarifi saistītajiem dabasgāzes lietotājiem jeb mājsaimniecībām.

 

29Nov

  Nodibināta akciju sabiedrība “Gaso”

Šī gada 22. novembrī, pildot Enerģētikas likuma prasības nošķirt sadali no tirdzniecības, tika nodibināta akciju sabiedrība “Gaso”.

 

27Nov

  Dabasgāzes tirdzniecības un lietošanas noteikumi

Ministru kabineta noteikumi Nr.78 Rīgā, 2017.gada 7.februārī (prot.Nr.6 23 §) Izdoti saskaņā ar Enerģētikas likuma 107. panta trešo, piekto un septīto daļu un 109. panta ceturto daļu