GASO veic objektu apsekošanu un klientu informēšanu Rīgas apkaimēs

Maijā un jūlijā AS “Gaso” Jauno pieslēgumu daļa veiks objektu apsekošanu Rīgas apkaimēs un klientu informēšanu par iespējām pieslēgties dabasgāzes tīkliem.

Klātienē tiek sniegtas konsultācijas, kā arī pastkastēs tiek atstātas informatīvas vēstules par pieslēgumu izveides iespējām.

Līdz maija beigām tiks pabeigta Dārziņu, Jaunciema & Ieviņas (Medemciems) būvobjektu apsekošana, un jūlijā plānojam doties uz d/s “Rūķīši”, “Enerģētiķis”, “Acones dārzs” un citiem objektiem.

Ja sastop GASO darbiniekus, droši jautā - viņi ar prieku sniegs informāciju par GASO pieejamiem pakalpojumiem projektēšanā un būvniecībā, kā arī atbalstu, ja vēlēsieties pieslēguma izveidi veikt saviem spēkiem.

AS “Gaso” ir vienīgais dabasgāzes sadales sistēmas operators Latvijā, kas nodrošina dabasgāzes piegādi no pārvades sistēmas līdz gala patērētājiem. Uzņēmums nodrošina sadales infrastruktūras attīstību, dabasgāzes pieslēgumu izbūvi, sistēmas ekspluatāciju un dabasgāzes uzskaiti, kā arī avārijas dienesta darbību. AS “Gaso” ir pilnībā regulēts uzņēmums un darbojas tikai Latvijas teritorijā. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir AS “Eesti Gaas”.

Atpakaļ