GASO turpina skaidrot jauno dabasgāzes sadales tarifa projektu.

Akciju sabiedrība "Gaso" turpina skaidrot jauno dabasgāzes sadales tarifa projektu.

Jaunais dabasgāzes sadales tarifa projekts sabiedrībā raisījis diskusijas, vai rēķins gala lietotājiem samazināsies, kā līdz šim solīts līdz ar dabasgāzes tirgus atvēršanu, vai tomēr pieaugs. 

Cik izsvērts ir jaunais tarifu projekts – GASO valdes priekšsēdētāju Ilzi Pētersoni-Godmani šorīt izvaicāja RĪTA PANORĀMA, bet vakar GASO vadība tikās ar biedrības "Zemnieku saeima" un Latvijas siltumuzņēmumu asociācija pārstāvjiem, kuri nāca klajā ar vairākiem priekšlikumiem.

"Šis ir normāls diskusiju process laikā, kamēr norit tarifu projekta izvērtēšana. Šādas tikšanās ar uzņēmējus pārstāvošajām organizācijām noteikti turpināsim. Tāpat arī turpmāk mūsu klientu konsultanti sazināsies ar uzņēmumiem, lai tiktos, pārrunātu esošo situāciju un kopīgi meklētu optimālākos risinājumus," norādīja Pētersone-Godmane.

 

GASO ir vienīgais dabasgāzes sadales sistēmas operators Latvijā. Kompānija nodrošina dabasgāzes tīklu drošību, tehniskos pakalpojumus un dabasgāzes patēriņa uzskaiti. Kompānija GASO darbu sāka pērn 1.decembrī, bet 8.decembrī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) padome GASO izsniedza licenci dabasgāzes sadalei. Licence komersantam izsniegta uz 20 gadiem - no 2017.gada 7.decembra līdz 2037.gada 6.decembrim.

GASO 20.03.2018

 

Atpakaļ