Gāzes skaitītāju rādījumu nolasīšana 2017. gada decembrī

Akciju sabiedrība „Gaso”, turpmāk - GASO, informē, ka ievērojot Eiropas Savienības regulējuma prasības, no AS „Latvijas Gāze” ir nodalīts dabasgāzes sadales sistēmas operators.

GASO ir vienīgais dabasgāzes sadales sistēmas operators Latvijā un turpmāk nodrošinās dabasgāzes tīklu drošību, tehniskos pakalpojumus un dabasgāzes patēriņa uzskaiti.

Saistītajiem dabasgāzes lietotājiem jeb mājsaimniecībām, kuras nav reģistrētas AS “Latvijas Gāze” Klientu portālā “e-pakalpojumi”, GASO nosūta rādījumu nolasījumu kartītes, kā to līdz šim darīja AS “Latvijas Gāze”.

Klientiem, kuri saņēmuši šīs kartītes, aicinām nolasīt dabasgāzes skaitītāja rādījumu uz 31. decembri, jo no 2018. gada 1. janvāra mainīsies dabasgāzes diferencētie tirdzniecības gala tarifi saistītajiem dabasgāzes lietotājiem jeb mājsaimniecībām.

Rādījumu ierakstiet kartītē un trīs dienu laikā kartīti nosūtiet atpakaļ GASO, iemetot to jebkurā Latvijas Pasta vēstuļu kastītē.

Atgādinām, ka skaitītāju rādījumus varat ziņot reģistrējoties AS “Latvijas Gāze” Klientu portālā “e-pakalpojumi”, elektroniski - [email protected].

Atpakaļ