Valdis Lubgāns – sporta spēļu entuziasts un gāzenieks “nejaušas likumsakarības” dēļ

Jūrmalnieks Valdis Lubgāns ir azartisks it visā – gan dzīvē, gan arī darbā. Jau gandrīz divdesmit gadus viņš ir ne tikai viens no gāzenieku saimes, bet, iespējams, arī pats titulētākais GASO korporatīvo sporta spēļu dalībnieks.

Par nonākšanu gāzapgādē 2005. gadā viņš saka: tā bija “nejauša likumsakarība”, jo nozarē jau strādāja abi sievas vecāki – sievasmāte Daina Kuncēviča par grāmatvedi Jūrmalas iecirknī un vēlāk kā sekretāre Gāzapgādes departamentā, bet sievastēvs Vladimirs Pavlovs – par avārijas dienesta atslēdznieku. Pēc sievasmātes aiziešanas pensijā viņas amata pienākumus pārņēma Valda sieva Sigita.

Kopš 2008. gada Valdis pats strādā par Jūrmalas iecirkņa pazemes gāzes remontdarbu grupas meistaru. Līdz tam daži gadi pavadīti šīs pašas grupas atslēdznieka amatā. Tehniskās lietas viņam ļoti iet pie sirds, un patīk darbs tieši ar pazemes gāzesvadu sistēmas uzturēšanu, tāpēc domas pāriet kur citur gāzapgādes jomas ietvaros nav bijis. Pazemes cauruļvadu tīklojumos un cilpojumos Valdis ir atradis savu sirdslietu, piebilstot, ka ļoti liela nozīme ir arī labajam darba kolektīvam, uzticamajiem brigādes kolēģiem un tam, ka darbs, lai arī mēdz būt bīstams un nepieļauj paviršību, vienmēr ir interesants un izaicinājumiem pilns.

Arī brīvajā laikā Valdim patīk izaicinājumi. Visu karjeras laiku gāzapgādē viņš ir bijis aktīvs korporatīvo sporta spēļu dalībnieks, kur gadu gaitā iegūti ļoti daudzi diplomi gan klasiskos sporta veidos, gan mazāk klasiskās, bet tikpat interesantās disciplīnās. Valdi piesaista it viss, kur ir azarts: sākot no basketbola un ūdens tūrisma, beidzot ar zābaku mešanu, novusu un zolīti. Arī ārpus gāzenieku pulka sporta spēļu aktivitātes Valdi vienmēr saistījušas: kopš agras jaunības viņš bieži piedalījās sporta aktivitātēs ikgadējo zvejnieku svētku laikā. Lūk, tāpēc regulārie un produktīvie starti gāzenieku sporta pasākumos ir likumsakarīgs turpinājums!

Atpakaļ