Māris Krievelis: spēkavīru čempions gāzenieku pulkā

Māris labāk nekā daudzi cita zina, ka gāzenieka darbs var būt ne tikai profesionāli, bet arī fiziski izaicinošs. Bieži tas ir darbs īstiem spēkavīriem, kur ne tikai “iesildīt”, bet krietni “izvingrināt” muskuļus. Māris jau septīto gadus strādā GASO Ogres iecirknī par atslēdznieku, esot “uz tu” ne tikai ar gāzes iekārtām un cauruļvadiem, bet arī fizisku spēku atbalstošām aktivitātēm darbā.

Kā stāsta pats Māris, viņam darbā visvairāk patīk būt kustībā, kolēģu un vadības pretimnākošā un lojālā attieksme, kā arī jaunu zināšanu iegūšana. Ne velti arī viņš pats ir atbildīgs, atsaucīgs un vienmēr gatavs palīdzēt, sniegt atbalstu kā vārdos, tā arī darbos. Šīs rakstura īpašības viņā ir attīstījusi ilggadējā aizraušanās: spēkavīru treniņi, kuriem Māris veltījis nu jau astoņus gadus.

Šo aizvadīto gadu laikā izdevies sasniegt arī divus patiesi augstus sporta sasniegumus: 2018. un 2019. gadā plūkti pasaules spēkavīru čempiona lauri! Tāpat starp neskaitāmām godalgām ir atrodams pat spēkavīru rekordu grāmatas cienīgs sasniegums, ko Māris iespēja spēkavīru sacensību ietvaros 2019. gadā Ukrainā. Toreiz 160 kg smagu (!) akmeni minūtes laikā viņam izdevies uzcelt uz pleca, nu, uzminiet cik, - veselas sešas reizes!

Arī šī gada oktobrī Māris cer nokļūt 2023. gada pasaules spēkavīru čempionātā, kas noritēs Francijā.

 

Atpakaļ