Natālija Loite – “uz Tu” ar gāzi, adīšanu, zveju un dārzkopību

GASO Daugavpils iecirkņa klientu administratore Natālija Loite līdztekus darbam gāzapgādē atrod laiku arī ne vienam vien vaļaspriekam – un visi tie ir tik atšķirīgi, daži pat dāmām neraksturīgi!

Savu nokļūšanu gāzapgādes jomā Natālija raksturo kā laimīgu sakritību. Lielāko daļu darba mūža nostrādājusi muitas sfērā un apdrošināšanas biznesā, Natālija nu jau trīs gadu ir viena no gāzenieku saimes. Kad 2020. gadā atbrīvojās klientu administratora vakance Daugavpils iecirknī, Natālija nodomāja: kāpēc gan nepamēģināt pieteikties? Pieteicās, un tika pieņemta darbā.

No darba brīvo laiku, kā joko Natālija, viņa dala starp ģimeni un trim vaļaspriekiem - adīšanu, makšķerēšanu un dārzkopību, divus pirmos no kuriem varot pat dēvēt par “slimību” –. Ar adīšanu viņa nodarbojas jau vairāk nekā divdesmit gadus, un praktiski nav neviena brīva brīža, kad rokās nebūtu adāmadatas vai tamboradata. “Apadīti” ir visi tuvākie radinieki un draugi, taču pacelt savu vaļasprieku komerciālā līmenī Natālija pagaidām nedomā. Līdztekus adīšanai viņu kopā ar vīru aizrauj makšķerēšana, ar kuru pāris nodarbojas savā lauku īpašumā Aglonas pusē. Īpaši bieži pamētāt spiningu vai pasēdēt ar pludiņmakšķeri sanāk vasarā, jo šo gadalaiku viņi pavada vasaras mājā – blakus Latgales skaistajiem ezeriem un upēm.

 

Vasaras periodā Natāliju tikpat aizrauj arī dārzkopība, ko viņa arī uzskata par būtisku vaļasprieku, nūū, labi - ne tik nozīmīgu kā adīšana un makšķerēšana.

Par iespēju strādāt gāzapgādē Natālija priecājas vairāku iemeslu dēļ, starp kuriem īpaši jāizceļ sociālā komponente – labi darba devēji ir “zelta vērti”, vēl jo vairāk tad, ja darbs pašam patīk, tas atrodas tuvu mājām un tiek nodrošināta plaša sociālā atbalsta pakete.

Atpakaļ