Akciju sabiedrība "Gaso" aicina darbā ATSLĒDZNIEKU Rīgas iecirkņa Gāzesvadu tehniskās uzraudzības dienestā

Ieguvumi GASO darbiniekiem
Uzziniet vairāk par priekšrocībām GASO darbiniekiem!

Galvenās prasības pretendentam:

  • Pamata vai vidējā (vēlama profesionālā) izglītība
  • Valsts valodas (vismaz A līmeņa 2. pakāpe) un krievu sarunvalodas prasmes
  • Jāprot orientēties gāzes vadu sadales sistēmā, jāpārzina gāzes iekārtu un aparatūras uzbūve un darbības principi
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

Galvenie darba pienākumi:

  • Veikt gāzesvadu trases tehnisko uzraudzību atbilstoši darba uzdevumam un grafikam
  • Piedalīties pazemes gāzesvadu tehniskā stāvokļa kontroles brigādes gāzesvadu blīvuma un aizsargpārklājuma pārbaudes darbos
  • Veikt zemes darbu izpildes uzraudzību un kontroli gāzesvadu aizsargjoslā
  • Sekot signālģeneratora darbībai un tā iezemējuma darba zonai pazemes gāzesvadu tehniskā stāvokļa kontroles brigādes darbības laikā
  • Veikt nepieciešamos zemes darbus gāzes armatūru un ierīču remontiem
  • Kontrolēt gāzesvadu virszemes un pazemes iekārtu piesaistes norādošo zīmju un uzlīmju stāvokli, pasūtīt to atjaunošanu
  • Vadīt autotransportu, sekot tā tehniskajam stāvoklim un savlaicīgi organizēt nepieciešamo remontu, veikt nepieciešamo pirmsreisa tehnisko apkopi

Darba alga 1100-1250 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas

Piedāvājam:

  • Darbu vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem
  • Piemaksas par darba rezultātiem
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu
  • Iemaksas pensiju fondā darbinieka labā (pēc nostrādāta 1 gada uzņēmumā)

Interesentus lūdzam sūtīt savu CV vai pieteikuma vēstuli (neiekļaujot tajās sensitīvu informāciju, kā arī foto, tautību, vecumu u.c.) izmantojot saiti PIETEIKTIES līdz 2022. gada 30. novembrim. Pretendentu iesniegtos datus uzglabāsim 4 mēnešus pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuru CV tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu!

v8