Akciju sabiedrība "Gaso" aicina darbā AUTOREMONTA ATSLĒDZNIEKU Ekspluatācijas un tehniskā departamenta Transporta un saimniecības daļā

Galvenās prasības pretendentam:

  • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītība
  • Valsts valodas prasme (vismaz A līmeņa 2. pakāpe)
  • Pieredze auto remonta darbos
  • Prasme patstāvīgi organizēt savu darbu, sadarboties ar citiem darbiniekiem
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

Galvenie darba pienākumi:

  • Veikt automašīnu, traktoru, piekabju un citu mehānismu apkopju, remontu darbus (ritošās daļas, bremžu sistēmas pārbaudes un remonta darbi, eļļas un tehnisko šķidrumu maiņa, izplūdes gāžu kvalitātes pārbaudes un regulēšana u.c. darbi)
  • Veikt automašīnu sezonas riepu maiņu un apkopi
  • Veikt automašīnu, traktoru, piekabju un citu mehānismu riepu remontu
  • Veikt automašīnu un mehānismu mazgāšanu un salona tīrīšanu

Darba alga 1350 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas

Piedāvājam:

  • Darbu vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem
  • Stabilu atalgojumu un piemaksas par darba rezultātiem
  • Paplašināta seguma veselības apdrošināšanu
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu
  • Iemaksas pensiju fondā darbinieka labā (pēc nostrādāta 1 gada uzņēmumā)
  • Labi nodrošinātus darba apstākļus
  • Īsāku darba laiku piektdienās, papildus brīvdienas un citus uzņēmuma labumus

Interesentus lūdzam pieteikties izmantojot saiti PIETEIKTIES (neiekļaujot sensitīvu informāciju, kā arī foto, tautību, vecumu u.c.). Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs dodat piekrišanu akciju sabiedrībai “Gaso” apstrādāt Jūsu iesniegtos personas datus norādītās amata vakances kandidātu izvērtēšanas un atlases procesā. Pretendentu iesniegtos datus uzglabāsim 4 mēnešus pēc pieteikšanās termiņa beigām. Savu personas datu apstrādes piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini: akciju sabiedrība “Gaso”, [email protected]

Sazināsimies ar pretendentiem, kuru pieteikumi tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu!!

Kopīgot vakanci