Akciju sabiedrība "Gaso" aicina darbā ĢIS INŽENIERI (darbs uz noteiktu laiku) Ģeotelpiskās informācijas pārvaldības daļā

Galvenās prasības pretendentam:

  • Augstākā vai nepabeigta (students/e) augstākā izglītība (vēlamie virzieni - ģeomātika, ģeogrāfija vai cita radniecīga specialitāte)
  • Teicamas praktiskās zināšanas darbam ar ESRI ArcGIS programmatūru, ArcGIS for Enterprise, ĢIS datu bāzēm, vēlamas iemaņas darbam ar CAD programmatūrām un GNSS tehnoloģijām
  • Valsts valodas (C līmeņa 1. pakāpe) un angļu valodas sarunvalodas prasmes
  • Spēja plānot, organizēt un veikt darba pienākumus savlaicīgi un pastāvīgi
  • Augsta atbildības izjūta un spēja strādāt komandā
  • Pieredze ģeotelpisko datu uzturēšanā, instrukciju veidošanā un lietotāju konsultēšanā tiks uzskatīta par priekšrocību

Galvenie darba pienākumi:

  • ĢIS datu analīze, pārbaude un pārbaužu dokumentēšana, nosakot iespējamos variantus problēmu risināšanai
  • ĢIS datu gatavošana pēc pieprasījumiem
  • Izstrādāt un uzturēt instrukcijas un metodisko dokumentāciju
  • Konsultēt lietotājus par ģeotelpiskās informācijas izmantošanas iespējām
  • Veidot un uzturēt karšu lietotnes ģeotelpisko datu publicēšanai ĢIS portālā un resursu publicēšanai starp dažādām platformām

Darba alga sākot no 1600 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas

Piedāvājam:

  • Darbu vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem
  • Darbu profesionālā komandā ar izaicinošiem mērķiem
  • Konkurētspējīgu atalgojumu un piemaksas par darba rezultātiem
  • Paplašināta seguma veselības apdrošināšanu
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu
  • Iemaksas pensiju fondā darbinieka labā (pēc nostrādāta 1 gada uzņēmumā)
  • Mūsdienīgu darba vidi, labi nodrošinātus darba apstākļus

Interesentus lūdzam sūtīt CV un pieteikuma vēstuli izmantojot saiti PIETEIKTIES (neiekļaujot sensitīvu informāciju, kā arī foto, tautību, vecumu u.c.) līdz 2022. gada 11. decembrim. Pretendentu iesniegtos datus uzglabāsim 4 mēnešus pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuru pieteikumi tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu!!

Kopīgot vakanci