Akciju sabiedrība "Gaso" aicina darbā SĒTNIEKU(-CI) Jelgavas iecirknī

Galvenās prasības pretendentam:

  • Pamata izglītība
  • Valsts valodas prasme (vismaz A līmeņa 2. pakāpe)
  • Prasme patstāvīgi organizēt savu darbu, sadarboties ar citiem darbiniekiem

Galvenie darba pienākumi:

  • Veikt iecirknim piesaistīto teritoriju uzkopšanu
  • Veikt zāliena un stādījumu kopšanu sezonas laikā
  • Veikt ietves un celiņu uzkopšanu un attīrīšanu no sniega un nokaisīšanu ziemas periodā
  • Veikt autotransporta garāžas tīrīšanu
  • Veikt logu tīrīšanu 2 reizes gadā

Darba laiks un apstākļi:

  • Pilna slodze
  • Ziemas sezonas periodā sniega tīrīšanas darbus pēc nepieciešamības jāveic arī sestdienās, svētdienās un svētku dienās (saņemot kompensējošu atpūtas laiku)

Darba alga 744 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas

Piedāvājam:

  • Darbu vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem
  •  Sākotnējo apmācību
  •  Piemaksas par darba rezultātiem
  •  Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu
  •  Iemaksas pensiju fondā darbinieka labā (pēc nostrādāta 1 gada uzņēmumā)

Interesentus lūdzam sūtīt savu CV vai pieteikuma vēstuli (neiekļaujot tajās sensitīvu informāciju, kā arī foto, tautību, vecumu u.c.) izmantojot saiti PIETEIKTIES līdz 2023.gada 31.martam. Pretendentu iesniegtos datus uzglabāsim 4 mēnešus pēc pieteikšanās termiņa beigām

!! Sazināsimies ar pretendentiem, kuru CV tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu !!

Kopīgot vakanci